מנטליות

עמיחי שלו, שמפרסם בלוג בענייני ליברפול, כתב לפני כמה חודשים כי קבוצתו האהובה לא יודעת לדרוס. ככה זה נראה גם בדרבי מול אברטון.  סטיבן ג'רארד, ניסה בפעם המי יודע כמה לסחוב את האדומים על הגב וכמעט הצליח. אם למישהו מגיע אליפות באנפילד זה לקפטן מספר 8 אבל לקבוצה שלו יש בעיות שרבות מהן מנטליות.

הגורם העיקרי שאחראי על המשחק חסר השיניים של האדומים הוא לא במפתיע רפא בניטס. הוכחה לכך ניתן למצוא בדקה ה-85 של הדרבי. ליברפול הובילה 0:1 ובמקום להגדיל את היתרון השופט הרביעי הרים את השלט האלקטרוני שהורה לטורס לצאת החוצה. לוקאס לייבה נכנס כדי להעביר את הזמן וליברפול ספגה תוך 2 דקות. 
ברור שלא החילוף הוא הגורם לשער אבל בניטס משדר לשחקניו ללא הרף שקודם כל חשוב שיהיה משחק מבוקר. הריצה של ליברפול בצמרת היא לא רעה בכלל ונראה לי שהם הפתיעו את עצמם. בכל זאת, בשביל לקחת אליפות הם צריכים לעשות סוויץ' בראש ואת השינוי התפיסתי הזה צריך להוביל המנג'ר.

בקטנה: הופתעתי לראות שבאתרי הספורט בישראל לא דווח בכותרות ענק על בניון ש"היה מעורב בשער" אולי כי הפעם זה היה לכיוון הלא נכון.

3 thoughts on “מנטליות

  1. בני גלובינסקי

    בניטז אחרי התיקו: "נשתפר אחרי שעוד שחקנים יחזרו מהפציעות". אין לי מושג על מי הוא מדבר. כולם החלימו והבריאו. אולי על פיליפ דגן??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.