מנצ'סטר סיטי

עומס בלימודים מונע ממני לכתוב בבלוג באופן תדיר. בזמן הקרוב אעדכן באופן שוטף יותר, בוודאי כאשר תתחיל העונה בממלכה הקסומה.

*
כמובן שאי אפשר להתעלם מהסיפור הכי גדול בכדורגל האנגלי בקיץ 2009 – מנצ'סטר סיטי. הדבר החכם היחיד שהתכולים עושים זה לקנות שחקנים מהליגה האנגלית ולא מחוצה לה. שחקנים שצריכים אפס זמן התאקלמות לליגה זה טוב מאוד. עד כאן הפעולות הטובות. המגרעות: הגנה חדירה בראשות ריצ'רד דאן (גם אם יובא בלם ולא משנה באיזה סדר גודל זה לא מבטיח אי-ספיגה), משיכת עודף תשומת לב ומתן מוטיבציה ליריבות.
פרשנים לא מעטים יגידו שסיטי תדחוק את ארסנל מארבע הראשונות ואלו אותם פרשנים שניבאו לטוטנהאם מקום רביעי העונה. רכש לא מביא ניצחונות, כסף לא מביא יציבות ורברבנות עוד לא הביאה אף קבוצה לעמדה טובה יותר ממה שהייתה. אני אקח הימור קצת מסוכן ומוקדם אך בכל זאת: ארסנל תגמור מעל מנצ'סטר סיטי ושתיהן תסיימנה מתחת לארבע הגדולות. בואו נגיד שזו השנה של אברטון או אסטון וילה לפרוץ למועדון הנעול.

4 thoughts on “מנצ'סטר סיטי

  1. אילן

    למנצ'סטר סיטי יקח זמן לגבש מנטליות של קבוצה שרצה בצמרת, קבוצה שצריכה לנצח כל משחק.
    זה בא לידי ביטוי, למשל, כשאתה בדקה 80 בתיקו 0:0 בחוץ מול איזו וויגאן שעושה בונקר, ואתה צריך ליצור עליהם מכבש כדי לתת את הגול ולנצח.

  2. בני גלובינסקי

    חוץ מזה שלוקח זמן להריץ קבוצה חדשה, כל שיטת הגלאקטיקוס מוטעית מיסודה. ריאל הוכיחה זאת בפעם הראשונה ועומדת להוכיח זאת שוב בפעם השנייה. כדורגל הוא הרבה יותר מאסופה של שחקנים טובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.