נייקי, השופט הנורבגי ואפקט התיקו הביתי

אני לא חסיד גדול של קונספירציות. אני נוטה לזלזל ולפסול כמעט כל ניסיון למצוא הסברים אלטרנטיביים ומשונים לאירועים שקרו. רצח רבין בוצע על ידי השב"כ? פחחחחחח. ג'ורג' בוש הורה על הורדת מגדלי התאומים? בדיחה טובה! ומה לעזאזל עושים מרצח קנדי?
ולמרות סלידתי מתאוריות קשר, ראיתי את הפרסומת שנייקי עושה לגמר ליגת האלופות תוך שהיא מתגאה בכך ששתי קבוצות שהיא מעניקה להם חסות הגיעו אל המעמד הרם ברומא. תאגיד הנצלנים של פיל נייט מחלק פוסטרים חינם והבלוג קפץ על ההזדמנות ולקח אותם חינם אין כסף.
רק כשהבחנתי בסיסמא המתנוססת לקראת הגמר ביום רביעי (GREAT MEN MADE ROME GREAT) הבנתי שצריך להחליף אות אחת (GREAT MAN MADE ROME GREAT). דיברו לא מעט על כך שאופ"א כיוונה לגמר החלומי מנצ'סטר יונייטד-ברצלונה ושטום הנינג אוברבו, השופט הנורבגי לא ראה את הפנדלים בגלל הוראות מגבוה.
אם כבר קונספירציה אז צריך ללכת על הכיוון של הנורבגי ונייקי. אם אין פה הטיית משחק לא ספורטיבית, אני מניח שבהנהלת נייקי באורגון עלו זעקות שמחה כאשר אינייסטה השחיל את הכדור לחיבור של פטר צ'ך ובמקביל ראשי אדידס (ממשיכי דרכו של אדולף דסלר המנוח) תפסו את הראש לאות אבל.
*
הנה נתון מעניין שיכול לעודד את מנצ'סטר יונייטד ואוהדיה לקראת יום רביעי: בשנת 98/99 מנצ'סטר יונייטד אירחה את לסטר סיטי במחזור הראשון של הליגה ולאחר פיגור בן 2 שערים השוותה ל-2:2. העונה נגמרה עם גביע אלופות שני. בעונה שעברה יונייטד סיימה ב-0:0 ביתי עם רדינג (שירדה ליגה בתום העונה) על ההתחלה ולקחה בסוף העונה גביע שלישי. העונה הנוכחית התחילה עם 1:1 באולד טראפורד מול ניוקאסל יונייטד (שצנחה לליגת המשנה). האם זה מבטיח גביע רביעי? כנראה שכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.