סדקים בברידג'

זה נראה טוב, אולי טוב מידי. צ'לסי של סקולארי שטפה בחודשים האחרונים את המגרשים של אנגליה ונהנתה מכל שנייה. יחס שערים של פלוס 27 בנובמבר לא הולך ברגל. פומפי חטפה רביעייה, סנדרלנד ובורו חמישיות – אבל כנראה שפה טמונה הבעייה של הכחולים השנה.

צ'לסי סיימה לארח את 3 המתחרות שלה לתואר והוציאה נקודה אחת בלבד, וגם זה מגול של קאלו מול יונייטד 10 דקות לסיום. נקודה מתשע מול הגדולות בבית זה לא מספיק לאליפות. למרות שקשה להסיק מסקנות בשלב כה מוקדם, אפשר להסתכל על עונות קודמות ולראות שצ'לסי לא הייתה כל-כך שבירה.
המשחקים העונה עד כה מלמדים כי צ'לסי מסתדרת טוב עם הקבוצות היותר קטנות אבל מול הגדולות בליגה וגם מול רומא בליגת האלופות היא לא מצאה פתרונות הולמים. דקו נעלם, למפרד שותק והגנת הברזל נשברה ברגעים המכריעים. נכון שהיה היום נבדל של ואן פרסי שהיה יכול לשנות את התמונה, אבל הבעייה יותר עמוקה ואי אפשר להיתלות בטעות שיפוטית אחת.
ארסנל יכולה לצאת עכשיו לדרך חדשה אבל הנהנית העיקרית מהתוצאה בסטמפורד ברידג' היא ליברפול, שלא הייתה יכולה לייחל לצ'לסי פגיעה יותר, בעונה בה הרבה דברים מתחברים באנפילד כמו שצריך. גם מנצ'סטר יונייטד יכולה להתעודד – מהניצחון בדרבי ומהעובדה שבעוד שבועיים מסתיימת לה חצי העונה הקשה, לפחות מבחינת סדר המשחקים.
לאחר הביקור בוייט הארט ליין בעוד שבועיים, יונייטד תסיים חצי עונה פחות או יותר כשהיא ביקרה כבר במגרשים של הגדולות האחרות וגם בוילה פארק, פראטון פארק וגודיסון פארק. פרגוסון אמר שהוא רוצה להגיע לחג המולד עם 2 נקודות פחות מהמוליכה. צ'לסי סידרו לו את התגשמות הנבואה פחות או יותר והסקוטי עדיין חוכך בדעתו האם ליברפול מהווה איום רציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.