סיכום השבת

1. קון – אני מניח שקשה לשחקן כדורגל, או לכל ספורטאי, לעלות לכר ההתמודדות בידיעה שהרגע הגדול בקריירה שלך כבר התרחש. שום מאורע לא יתעלה על הגול בדקה ה-94 מול ק.פ.ר שהביא לסיטי אליפות. ועדיין יש בקנה של קון כמה רגעים למזכרת, כאלה שעוד יחסרו לאוהדי סיטי אחרי לכתו, כשהקבוצה תדשדש במקום הראוי לה, ליגת המשנה. חמישייה בפרמייר-ליג זה עניין למקצוענים והארגנטיני הצטרף לרשימה המכובדת של הסקוררים קול, שירר, ברבאטוב ודפו.

2. צ'לסי – נשגב מבינתי מה קורה להגנה של צ'לסי. אמנם איבנוביץ' עושה שטויות, טרי הזדקן בשנה, זומה חסר ניסיון וקורטואה פצוע – אבל עדיין אין הסבר הגיוני. ברור לי שהגנה זו לא רק החוליה האחורית. גם מאטיץ' ואוסקר מתפקדים פחות טוב. אולי זו ירידה חדה ביכולת של הרבה שחקנים, גם שחקני התקפה (מה קרה להזאר?) והיסטריה של המנג'ר המיוחד, שפשוט העיף את מאטיץ' מהמגרש למרות שעלה כמחליף במחצית.

3. קריסטל פאלאס – טוני פיוליס התחיל במלאכה ואין ברירה אלא להעריך את העבודה הנהדרת שאלן פארדיו עושה בקבוצה מלונדון, אפילו שלפעמים הוא בלתי נסבל בהתנהגותו, בזחיחותו ובראיונותיו. פארדיו הצליח להנחית בסלהרסט פארק את יוהאן קבאיי, שהוכיח את עצמו בניוקאסל ושמר אמונים לפארדיו. היו לא מעט שחזו טרם התחילה העונה את הפריחה של פאלאס ובינתיים היא מוכיחה שהיא חזק בעניינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.