עלילות ליברפול ב' באוסלו א'


אלכס פרגוסון אמר היום שהעזיבה של צ'אבי אלונסו לא כל כך חשובה כי ליברפול תלויה במילא רק בסטיבן ג'רארד ופרננדו טורס. כמובן שאמירה זו באה על מנת להוציא את רפא בניטס משלוותו אך בבסיסה יש מידה רבה של צדק. הערב האדומים יצאו לטייל בפיורדים הנורבגים ובחנו שם את לין אוסלו המקומית (0:2).

בשעה הראשונה שיחקה ליברפול ב' – זאת אומרת כל הרכב שלא מכיל את ג'רארד ו/או טורס צריך להיקרא קבוצת המילואים של ליברפול (הדרגות של יוסי מצה"ל נחשבות?). כי בניון זה נחמד. אפילו וורונין ואנגוג שכבשו זה לא רע. ריאן באבל הגיע פוטנציאל ונשאר אחד כזה. אגר בלם טוב מאוד ומסצ'ראנו קשר אחורי ברמה עולמית.
ולמרות זאת, כל עוד שני כוכבי העל של הסקאוזרים לא יהיו בכושר שיא זה לא יספיק לליברפול כדי לאיים על האליפות. השריד האחרון של נס איסטנבול (חוץ מג'רארד וקראגר) עזב היום לפרויקט הכוכבים של ריאל מדריד ומי שיצטרך למלא את החלל הוא אלברטו אקווילאני מרומא.
אני מניח שרפא בניטס מתמצא בנושא ובדק היטב לפני שביצע את הרכישה היקרה (20 מיליון פאונד) אך לפי מיטב ידיעתי האיטלקי החדש הרבה יותר התקפי מצ'אבי אלונסו וזה לא בהכרח רע עבור יושבי הקופ. ליברפול צריכה עוד תעוזה התקפית והבלוק של 3 קשרים באמצע (כששניים הגנתיים לגמרי) תוקע לה פעמים רבות את משחק ההתקפה.
וחוץ מזה, מי יצרפת את ג'רארד אחרי שאלונסו הלך??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.