פלשבק של קאמבק

בספטמבר 2001 נסעתי עם חבר לטיול כדורגל באנגליה. מגדלי התאומים כבר היו היסטוריה והחלטנו לשטוף את העיניים בקצת כדורגל משובח. בגלל שיקולים של תקציב וזמינות כרטיסים הרחקנו מלונדון אל דרבי ב-29 בספטמבר למשחק של קאונטי מול ארסנל במקום להישאר בבירה ולצפות בטוטנהאם נגד מנצ'סטר יונייטד.

במשחק בפרייד פארק ארסנל ניצחה בקלילות 0:2 את דרבי עם צמד של תיירי הנרי. במקביל שמענו את הדיווחים מאוהדי דרבי שהביאו רדיו למגרש. טוטנהאם פתחה את המשחק בסערה ודפקה ביונייטד שער אחר שער כשבהפסקה כבר היה 0:3 לתרנגולים לשמחת האוהדים מסביבי. השיא הגיע במחצית כשהכרוז הקריא את התוצאות בשאר המגרשים ובמשפט "מנצ'סטר יונייטד ניל!" הקהל יצא מגדרו.
עם פתיחת המחצית השנייה החלו הדיווחים על חזרה של השדים האדומים וככל שהקאמבק הלך והושלם תפסתי את הראש בגלל המשחק האגדי שנאלצתי לוותר עליו. בזמנו זה נגמר 3:5 עם הרבה קווי דמיון ופלשבקים לקאמבק המופלא שאלופת אנגליה הנוכחית וכנראה העתידית ביצעה היום.
נותר רק להשתתף בצערה של טוטנהאם השברירית שפעם נוספת הוכיחה כי שער אחד (גם אם מפוקפק) מספיק כדי לשבור אותה, במיוחד אם מדובר באנרגיות הקאמבק הבלתי נדלות של היונייטד. באותה עונה לפני 7 שנים ארסנל לקחה את האליפות, הפעם זו תהיה ארסנל שתבוא לאולד טראפורד 4 ימים בלבד אחרי קאמבק נוסף מול יריבתה מצפון לונדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.