קמפיין לפרוטוקול

דון קאפלו מוביל את נבחרת אנגליה למונדיאל בדרום אפריקה בריצה קלה. הפלופ בשם סטיב מקלארן הוגלה להולנד והאיטלקי הצליח בתקופה לא ארוכה במיוחד ובבית סביר ביותר להנחיל דרך של ניצחונות. הביטחון של האנגלים כבר היה ברצפה ובדיוק בשביל זה הם הביאו את השועל האיטלקי.

עד עכשיו זה עובד מצויין עם ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים. הניצחון החמישי אמור להגיע ביום רביעי הבא במשחק מול אוקראינה בוומבלי. בשבת אנגליה תתחמם עם משחק ידידות מול סלובקיה בחזרה הגנרלית לקראת המפגש מול שבצ'נקו (הפלופ הכי יקר של אברמוביץ') והחבורה הכחולה-צהובה שלו.
בניגוד לעליהום על דרור קשטן, באנגליה סומכים כמעט בעיניים עצומות על קאפלו שלא משתגע יותר מדי עם הסגל וההרכב. במשחקי הידידות הוא בוחן שחקנים ולמשחקיים הרשמים הוא כבר לא עושה ניסויים. התקשורת הופתעה מזימונו של הפצוע התמידי לדלי קינג שכבר הספיק להיגרע מהסגל ועזב את מחנה הנבחרת. 
הזימון ההזוי מגיע מכיוונו של קרלטון קול. החלוץ של ווסטהאם נחשב פעם כהבטחה הגדולה של צ'לסי (בן סהר מישהו?) והפך לשחקן סביר שמרבה להחטיא. העונה הוא הבקיע 9 שערים בליגה. בכל עונה נורמלית אפשר לומר 9 שערים בלבד אך העונה המבקיע המוביל הוא אנלקה עם 15 שערים כך ש-9 זו כמות לא רעה בכלל.
באופן טבעי המבחן של קאפלו יהיה בטורניר עצמו כי אנגליה תבטיח את העלייה מוקדם מהצפוי ואמורה להתגבר בקיץ על קזחסטן האימתנית בראשות הקפטן שלה בוראט סגדייב ועל אימפריית אנדורה שטרם צברה נקודה בקמפיין. לצערו של המנג'ר האיטלקי הציפיות כבר בשמיים – עם סוון אריקסון הם הגיעו לרבע לא מעט פעמים. פחות מחצי גמר ייחשב לכישלון, לפחות בעיני הצהובונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.