קפיצה מהמקום

פעם בשנה היה יום ספורט לכל בית הספר. לקחו את כולם, גם את הספורטאים וגם את הפדלאות, להתחרות בשלל מקצועות. מי שהיה טוב רץ, קפץ לרוחק והדף כדור ברזל. מי שלא היה בכיוון היה משתתף בתחרות קפיצה מהמקום. אל תנסו לחפש את הספורט הזה בטוקיו 2020.

אז מנצ'סטר סיטי היא הספורטאית העונה בפרמייר-ליג, שאר הקבוצות פשוט מתחזות ואחרי חצי עונה ינסו לקפוץ מהמקום. אני עוקב הרבה שנים אחרי הליגה הזאת. היו עונות חד צדדיות. יונייטד לקחה את הליגה ב-2000 ב-18 הפרש. העונות האחרונות (צ'לסי, לסטר ושוב צ'לסי) היו די חד צדדיות. אבל לא ככה. סיטי פשוט משייטת לה לאליפות עם רצף ניצחונות בלתי נגמר.

ליונייטד יש מטרות משלה וניצחון בלסטר היה עוזר להתבסס במקום השני. ה-2:2 הוא פשוט בזבוז משחק שהיה צריך להיות ניצחון קל לאחר הדקה ה-60. יתרון מספרי ויתרון בתוצאה. בזבוז משווע של הזדמנויות וגם בזה מאשימים את מוריניו. השחקנים צריכים לדעת שמשחקים כאלה צריך לנצח ומי שלא עומד בלחץ ובציפיות שלא יהיה ביונייטד. אתה מצפה ממרסיאל, רשפורד, פוגבה ולוקאקו להרוג משחקים.

צ'לסי איבדה נקודות, גם ליברפול וארסנל התישו זו את זו. יונייטד צריכה להבטיח בקרוב את 2-4. ולתת קרב מכובד בצ'מפיונס. ואז לחשוב איך מביאים שחקני מאני-טיים כדי לתת פייט לפפ בעונה הבאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.