ראמוס ורדנאפ, צ'לסי וליברפול

חואנדה ראמוס הביא לטוטנהאם בעונה שעברה תואר אחרי תשע שנות בצורת – זה לא עזר לו. התרנגולים פתחו את העונה כל כך גרוע, עד שגרמו לג'ונתן וודגייט להרהר האם הוא הולך לרדת ליגה פעם שנייה אחרי שעשה זאת עם קבוצה לבנה עם סגל טוב וקוראים לה לידס.


הארי רדנאפ הוא המאמן האנגלי הטוב ביותר כיום ועל זה אין הרבה ויכוח. "זו הזדמנות גדולה לאמן מועדון גדול לפני שאני פורש", אמר המאמן הותיק ובוודאי גרם להרבה מחשבות אצל אוהדי פורטסמות' שנמצאים 11 נקודות מעל טוטנהאם ועדיין לא מקבלים ממאמנם לשעבר את הכבוד הראוי.

למרות זאת, יש בדבריו של רדנאפ לא מעט כי הוא מתכוון בעיקר לתקציב. בפעם הראשונה לאחר קריירה ענפה, יקבל רדנאפ צ'ק כמעט פתוח כדי לממש את פילוסופיית המשחק שלו. הוא צריך להיזהר כי הקבוצה מוייט הארט ליין עברה יותר מידי מהפכות בשנתיים האחרונות. הניסיון הענף שלו ינחה אותו לבצע שינוי הדרגתי בניסיון להחזיר את הקבוצה למסלול השפיות.

===================================================

אני מניח שצ'לסי  תוציא בקרוב DVD שייסכם את 86 המשחקים הביתיים בהם לא רשמה הפסד בליגה. ליברפול שיחקה פשוט מושלם, לא עשתה טעות אחת אפילו וזכתה בשער מזליקי. לא פלא שכוכבי המשחק היו ג'רארד וקראגר המקומיים. על אף שלל הזרים, כשזה מגיע למשחקים גדולים רק ג'רארד נותן את הטון וקראגר אוטם את ההגנה בצורה מושלמת.

קשה לומר אם ליברפול בשלה לקחת אליפות כי 2009 אפילו עוד לא התחילה, אבל לאחר ניצחונות על יונייטד וצ'לסי אפשר לומר שהסקאוזרים עברו שלב אחד קדימה וכעת חובת הוכחה מוטלת רק עליהם. רק בפברואר-מרץ יהיה אפשר להעריך שוב את סיכויים, כי למרות ניצחונות אלו זו עדיין רק ההתחלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.