שובו של הקינו

רוי קין הוא טיפוס מורכב. עד כה בקריירה האימונית הקצרה שלו, קשה לבחון האם רוי קין המנג'ר דומה לרוי קין השחקן. מה שבטוח הוא חובב אתגרים אחרת לא היה לוקח את איפסויץ' טאון.

הבעלים של איפסויץ' מרקוס אוונס מקווה שהאירי יביא איתו לתפקיד את הכריזמה הבלתי נגמרת ואת חוש המנהיגות המפותח שאפיין אותו כקפטן. תכונות אלו היו מתבטלות כמובן אם קינו לא היה שחקן טוב. 
תכונות של קפטן לא הופכות אותך אוטומטית למנג'ר טוב. בריאן רובסון הקפטן של מנצ'סטר יונייטד במשך 12 שנה הוכיח את עצמו כמנג'ר לא טוב ועזב לבינתיים את העבודה הנוקשה כדי לכהן כשגריר היונייטד.
כל הסימנים מראים שקין יהיה מנג'ר טוב ולא יירחק היום שיקבל לידיו קבוצת עילית (לאו דווקא מנצ'סטר יונייטד). למזלו של קין היה לו מורה טוב שקנה אותו בתחילת שנות ה-90 מנוטינגהאם פורסט והשניים עשו דרך ארוכה יחדיו. פרגוסון לא היסס לסיים את הקשר עם הקפטן שלו באמצע העונה אחרי שהקריזה עלתה לקין לראש.
קין כבר עלה ליגה עם סנדרלד והצהיר שזו המטרה בעונה הבאה. טוב מאוד שקין מבין שהוא צריך לעלות מלמטה ולבסס את מעמדו דרך עבודה קשה גם אם צריך להיות בליגה השנייה. יש הרבה מאמנים זחוחים שמחפשים את העבודה הפשוטה ומחכים להזדמנויות קורצות בליגה הראשונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.