שחיטה לא כשרה

פסח יגיע רק בעוד חודש ולמרות זאת ליברפול הביאה לאוהדיה את סיפור חד גדיא בדגש על המשפט "דשחט לשוחט". ריאל מדריד עפה בשמינית הגמר עונה חמישית ברציפות. צריך לחזור על המשפט הזה כמה פעמים כדי להבין את גודל השבר בלבן. נכון שהם עדיין האלופה ועשו זאת פעמיים ברציפות ולמרות זאת העתיד לא נראה מלבב במיוחד.

ליברפול הוכיחה בפעם המי יודע כמה בתקופת בניטס שהיא קבוצת צ'מפיונס מובהקת. אם הספרדי אכן יישאר, האתגר שלו יהיה לשלב את הליגה עם אירופה – כך שהאדומים יגיעו לפחות לחצי הגמר ליגת האלופות ובמקביל יהיו בתמונת האליפות עד מאי. ספק גדול אם זה יקרה וספק עוד יותר גדול אם בניטס יישאר. טיפש מי שיעיף אותו למרות המגרעות הלא מעטות שצויינו בבלוג בחודשים האחרונים.
צ'לסי המשיכה את מגמת הדומיננטיות של האנגליות וחיזקה את התכונה הבולטת אצלה בזמן האחרון: אופי. חזרה מפיגורים, השגת התוצאה הנדרשת ומנטליות קשוחה. כל אלו באים על חשבון אטקטיביות ושערים ומבחינת תוצאות הידינק עולה על סקולארי עד עכשיו למרות שעבר זמן קצר כדי להעריך.
יונייטד וארסנל עשויות להשלים 4 אנגליות מתוך השמונה האחרונות – מראה די שכיח בעונות האחרונות. לא כדאי להקדים את המאוחר ובכל זאת קבוצות הצמרת של איטליה וספרד (מלבד ברצלונה כמובן) זקוקות לבדק בית רציני על מנת לחזור ולאיים מחדש על מאזן הכוחות ביבשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.