שלב הבתים, חצי הדרך

1. מאז שבוטל שלב הבתים השני ב-2003, מנצ'סטר יונייטד לא פגשה בבתים את אחת מאריות היבשת למרות שליון נחשבת לאחת כזאת בעיני רבים. חוץ מההדחה לפני ארבע עונות, רומא, סלטיק, שטוטגרט, ריינג'רס ולברקוזן לא היו בעיה יותר מדי גדולה עבור השדים האדומים שטאטאו די בקלות את הקבוצות האלה וקבוצות נוספות. גם צסק"א מוסקבה (דרג 2 בבית) היא רק מכשול קטן בדרך לשמינית הגמר.

2. בניגוד לליגה, צ'לסי לא מתקשה העונה באירופה וצפויה לעלות לשמינית בביטחה. אם אנצ'לוטי מחפש יריבות פוטנציאליות לתואר אותו כל כך רוצים בברידג', אז יש לו את ברצלונה וריאל שהפסידו בבית ואת האנגליות אותן הוא מכיר מהליגה. החזרה של דרוגבה לשלבים המתקדמים תשדרג את צ'לסי למרות שהוא עלול לחזור עייף/פצוע/מותש מאליפות אפריקה המיותרת.
3. ארסנל קצת מבולבלת מפתיחת העונה. שני ההפסדים בעיר מנצ'סטר העיבו על התחלה מסחררת וכרגע ונגר נמצא בנקודת זינוק טובה להמשך. הצרפתי רוצה להוכיח לעולם שאפשר לזכות בתארים גם ללא רכישת שחקנים בכסף רב ובאמירייטס עדיין מחכים לתואר מ-2005. לדעתי רכישת שחקנים בקליבר של ארשבין, כלומר לא צעירים (27+), לא זולים מדי (10 מיליון) ובעלי יכולת מוכחת יביאו לתארים בסופו של דבר. די ליהלומים הבלתי-מלוטשים!
4. לא הייתי רוצה לראות את בניטס עוזב במקרה של הפסד ביום ראשון ליונייטד. הספרדי מזייף כבר הרבה זמן אבל אני לא רואה מנג'ר שיכול להיכנס לנעליים שלו. גם אוהדי ליברפול שמשמיצים את רפא יודעים שצריך לתת לו לסיים את העונה – אפילו אם רצף ההפסדים המטורף יימשך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.