שלושער לדחליל מארץ עוץ

אז נכון, ארסנל עברה משוכה נוספת והיא נכנסת לשלב המאני-טיים של העונה כאשר באפשרותה לזכות באליפות אנגליה ובליגת האלופות. התותחנים שהפסידו בדרגאו באשמת פביאנסקי והשופט הסקנדינבי לא התקשו מול החבורה של ז'וסאלדו פריירה.
ארשבין הוא שחקן של הברקות, ואיזו הברקה הוא הביא הערב כשסיבסב את כל אגף ימין של פורטו ושלח כדור לנגיעה רכה של ניקלאס בנדטנר. גם אם הדחליל מארץ עוץ (כן, ההוא בלי השכל) היה עומד שם במקום החלוץ מדנמרק הוא היה מבקיע את השער הראשון ובטוח שאת השער השני שהגיע היישר ממוחו הקודח של הרוסי הסמוק.
על הנייר יש לארסנל משחקים קלים יחסית עד סוף הליגה (שלושת הקרובים: האל, ווסטהאם וברמינגהאם) אבל כולם יודעים שנייר אפשר לקמט ולקווצ'ץ' תוך שניות. הערב ארסנל הצליחה להביס את פורטו ללא פברגאס וגאלאס. בליגה יהיה לה הרבה יותר קשה בלי הקפטן והקפטן לשעבר, למרות שהספרדי לא אמור להיעדר לזמן רב.
ואם כבר בארץ עוץ עסקינן, אז בואו נדבר על עוד אחד שהגיע משם: איוב. ממש כמו הבחור המסכן מהתנ"ך, שנפל קורבן למשחק מטופש בין אלוהים לשטן, כך ארסנל יכולה להישאר בתום העונה ללא כלום ורק עם מחמאות. בשביל שזה לא יקרה היא צריכה לשמור על שלושה מרכיבים מרכזיים: יציבות, יציבות ויציבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.