5 תהיות לקראת העונה הבאה של מנצ'סטר יונייטד

מנצ'סטר יונייטד תסיים את העונה במקום הרביעי. שזה שלושה מקומות מעל העונה שעברה ושלושה מתחת ללפני שתי עונות. הקשבתי בקשב רב לדבריו של פול סקולס, שמבין דבר או שניים בענייני יונייטד. הג'ינג'י טען שגם בעונה הבאה השדים האדומים לא יהיו פקטור במירוץ האליפות. בהמשך לקביעה הזו יש לי כמה תהיות.

1. האם ואן חאל יגבש רביעייה אחורית קבועה?
2. האם אשלי יאנג ימשיך להיות שחקן הרכב?
3. האם יונייטד תעלה לשלב הבתים בצ'מפיונס?
4. כמה דוברי ספרדית יהיו בהרכב?
5. האם מקום רביעי ייחשב שוב להצלחה?

בינתיים אין תשובות לשאלות האלה, אבל אני אנסה.

1. ברור לי שיונייטד חייבת רביעיית הגנה קבועה. השינויים התכופים, במיוחד בין שני הבלמים, עושים הרבה נזק שנמנע העונה בזכות דה חאה. ולנסיה הפך פתאום למגן הימני הקבוע. השאלה אם האלתור הזה יימשך לעוד עונה או שיגיע מגן ימני. או שאולי רפאל יקבל עוד צ'אנס.

2. חוץ מדה חאה, יאנג היה השחקן הכי יעיל ופרודוקטיבי ובעצם הדיח את די מריה מההרכב. אני לא אפול מהכסא אם ואן חאל ימשיך לתת לו קרדיט, אפילו על חשבון ממפיס שיסתגל בהדרגה לליגה ולקבוצה.

3. הפלייאוף על ההעפלה עלול להיות מוקש גדול בגלל השיטה של השנים האחרונות (מסלול לא אלופות). בהנחה שיונייטד תעלה לצ'מפיונס, הדירוג החדש, שאומר כי היא לא תהיה ראש בית, יגרום ליריבות להיות אטרקטיביות יותר, אך יגדיל את הסיכוי לעוף כבר בשלב הבתים. כרגע זה פחות מטריד.

4. אני לא רואה סיבה לא להמשיך עם הררה ומאטה. יונייטד צריכה לבצע קפיצה נוספת וטוויסט נוסף במחשבה ובסגנון המשחק ולבצע הרבה יותר תנועה וחילופי מקומות בחלק הקדמי. הררה ומאטה לא יוכלו להצליח עם חלוץ סטטי, וכאשר רוני משחק הוא מתאים לשיטה הזאת כי הוא כל הזמן נע ומחליף מקומות.

5. על כך אני יכול לענות. לא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.